درباره ما

درباره ما

رنگ و دنیای بزرگ رنگ یکی از لازمه های زندگی میباشد بدون رنگ زندگی معنایی ندارد. فکرکنید تمام شهر یک رنگ بود و یا از رنگ های مختلف استفاده نمیشد، چهره شهر را خودتان حدس بزنید!

سال 71 یکی از اعضای هیات مدیره “الو رنگ” فعالیت خود را در حوزه رنگ و تولید محصولات رنگ آغاز نمودند که یکی از دغدغه های اصلی آن زمان تولید و توزیع رنگ های مرغوب در کشور بود.

در سال 90 فروشگاه رنگ کبیر را افتتاح کردیم و تمام تلاش خود را بکار بستیم که مرغوبترین کالاها را با کمترین هزینه در اختیار مشتریان و همکاران خود قرار دهیم.

با گذشت زمان، رنگ کبیر هرروز بزرگ و بزرگ تر شد تا اینکه سال 98 مدیران شرکت تصمیم گرفتند برندی را ثبت کنند که بتوانند با توجه به گسترش روز افزون تکنولوژی علاوه بر فروش ،  خدماتی برپایه دیجیتال ارایه نمایند و بدین صورت برند “الو رنگ” خلق شد.

حال مدیران شرکت با برندی نوپا ولی با پشتوانه علمی و تجربی بالا سعی بر آن دارند که راهکارهایی بهتر جهت سفارش محصول برای مصرف کنندگان فراهم نمایند.

ما قصد داریم در “الو رنگ” به خواسته های شما در حوزه تولید، توزیع و سفارش رنگ جامع عمل بپوشانیم.

از آنجایی که مشتری وحفظ کرامت مشتری مداری برای مدیران “الو رنگ”  بسیار مهم است و مشتریان را سرمایه های اصلی خود می داند، تمام کوشش و تلاش خود را بر این نهاده اند که مشتریان با رضایت خاطر از “الو رنگ” خرید کنند و هرروز خانواده الورنگ را بزرگتر نمایند.

“الو رنگ” تمام تلاش خود را نموده تا با جذب نیروهای متخصص و متبحر ، در جهت ارتقاء سطح دانش و تجربه در حوزه رنگ در کشور گامی مثبت بردارد.

“الو رنگ” بر این باور است که مصرف کنندگان رنگ باید بتوانند با کمترین هزینه و در کمترین زمان، بهترین محصولات را دریافت نمایند.